הסדנאות שלנו

סדנאות בשיטת וים הוף ע"י מדריך מוסמך.

הסדנה שלנו היא כשעתיים וחצי – שלוש שעות, במהלכה נדבר על שיטת וים הוף, נלמד לעשות נשימות עמוקות המחמצנות את הגוף ומחזקות את מערכת החיסון (מוכח מחקרית!). ומהר מאוד נתחיל באימון נשימות עמוקות שיכניס אתכם למקום אחר, לתת-מודע שלכם. תרגישו דגדוגים, סחרחורות, התעלות הנפש. חלק מהאנשים צוחקים, חלק בוכים – הכל מקובל והכל טבעי. בשלב השני, לאחר חימום מכאני של הגוף (עמידת סוס), תכנסו לאמבטיית קרח של כ 3 מעלות. תתמודדו עם המצב הקיצוני הזה, ותקצרו את הפירות של עבודתכם.  

הסדנה חוויתית, מחחקת ומרוממת. אתם תגלו את החיה העצומה הנמצאת בתוככם. ביחד נוציא אותה החוצה, ותגלו את הכוח הפנימי האדיר החבוי ורק מחכה ליום פקודה!

תגללו קצת וגלו חוות דעת של משתתפי הסדנאות שלנו.

אתם מוזמנים לסדנת נשימות ואמבטיית קרח

סדנה לחברות וארגונים

סדנה קבוצתית

סדנה זוגית

סדנאות אמבטיית קרח (וים הוף) ונשימות מועברות על ידי מדריך וים הוף מוסמך.
בסדנה שלנו תלמדו לנהל את התגובות היום-יומיות האוטומטיות שלכם באמצעות שליטה בנשימה.

תלמדו להתמודד הרבה יותר בקלות עם מצבי לחץ יום-יומיים על ידי שימוש באותם עקרונות שעזרו לכם להתמודד עם הקור העז באמבטיית הקרח.

הנשימות והחשיפה לקור, בשילוב עם התמדה שלכם, ישנו את הדרך שבה אתם מתנהלים ואפילו את המצב הפיזיולוגי שלכם (יותר תאי דם לבנים ודלקתיות נמוכה יותר).

סדנת הנשימות שלנו הם המפתח לשינוי אמיתי ועמוק, כל אדם צריך לדעת לנשום בצורה נכונה, בצורה המכניסה אנרגיה ומורידה פחמן דו חמצני מהדם. תוך שעתיים תלמדו לנשום בדרך נכונה ועמוקה, תכנסו לאמבט קרח, ותגלו רבדים עמוקים של עצמכם שאולי לא הכרתם מעולם.