קורס נשימות – קורס עומק לתרגולי לנשימה נכונה ובריאה יותר, דרך חיים של בריאות, עוצמה, פוקוס והחלטיות

קורס נשימות המקיף ביותר בישראל! קורס נשימה מעגלית וטיפולית המושלם שבו תלמדו טכניקות נשימה שונות ומגוונות, טכניקות נשימה ממריצה (הממריצה את מערכת העצבים) וטכניקות נשימה מרגיעות (המכניסות את האנרגיה הזאת לפוקוס ממוקד). שמי אופיר סרוסי, אני מדריך נשימות עם מעל 10 שנותנסיון גם בהדרכה וגם בתרגול עצמי.
בדיוק כמו שמקפידים על תזונה וכושר, חשוב להקפיד על נשימה נכונה, נשימה מעגלית ומודעת. כאשר אתם עוסקים בנשימה שלכם אתם כאן ועכשיו, ומבחינה מדעית - זה אומר שאתם פחות מוטרדים מתבניות של מחשבות שליליות מעגליות ורפטטיביות- ועל כן, ויותר שמחים.
בתרגול נשימה נכון ועמוק אתם משחררים המון רעלים - עודפי שריפה המצטברים בדם, במילים אחרות - CO2. הדם עובר ממצב חומצי למצב בסיסי יותר, בריא יותר.

מתרגלים העובדים באופן קבוע עם הנשימה שלהם מבינים את המחשבה שלהם ואת המצבים שהמחשבה שלהם מייצרת ומוצאים את עצמם מפנים את הקשב שלהם פנימה, לתוכם, וכך מוצאים את הרוגע והפוקוס. החלק הראשון בכל תהליך כזה הוא להפעיל את כוח הרצון, ולהתחיל הרגל חדש ובריא. לתת לעצמך להתחבר לנשימות שלך, ולמצוא את הפוקוס הפנימי, פחות תלוי במצבים חיצוניים משתנים.

בקורס תלמדו טכניקות נשימה מעוררות וממריצות ביחד עם טכניקות נשימה מאטות שמרגיעות את מערכת העצבים, נעילות שונות ותרגולים שיחזקו את את הגוף הפיזי ואת המחשבה. הקורס כולל כעשרים וחמישה סרטוני תרגול והדרכה ומתעדכן על בסיס שוטף.

תשקיעו את הזמן ללמוד את הכוח של הנשימה שלכם, לחזק את עצמכם פיזית ומנטלית באמצעות שילובים של תרגולי נשימות מאטות וממריצות - לפוקוס, בריאות ועוצמה!

ביקורות
עדכון מאוחר: יום חמישי 21 ספט, 2023
ישראל
עברית

תצוגה מקדימה של קורס זה
575.00
קנה את הקורס הזה

גישה מלאה לכל החיים לקורס. כולל עדכונים קבועים

אם כבר רכשת את הקורס הזה?

התחבר וצפה בקורס

מה תלמדו בקורס נשימות

תרגולי נשימה ופרניאמה הם הכלים העוצמתיים ביותר לחיזוק ושיפור המצב המנטלי והפיזי של כל אחד ואחת מאיתנו. יותר ויותר מחקרים מדעיים מוכיחים את היתרונות המנטאליים והפיזיים של תרגולי נשימה יום יומיים: הפחתת מתח וחרדה, מניעת נדודי שינה, שליטה ברגשות ובתגובות, פוקוס גבוה יותר ומוכנות גבוהה יותר להכנס למצבי לחץ, תוך כדי שליטה בנשימה – ובמצב.

אתם תגלו כי לתרגולי נשימה יש גם יתרונות פיזיים עמוקים: שיכוך כאבים, חיזוק מערכת החיסון, חיזוק מערכת העיכול, חיזוק הסרעפת (אחד מהשרירים הגדולים ביותר בגוף, המניע את הריאות שלנו! השריר היחידי שהוא גם שריר וגם עצם אלסטית – תלמדו לשלוט בו!) ועוד המון יתרונות פיזיים בולטים

 • בקורס הזה תלמדו מספר גדול של טכניקות נשימה שונות ועתיקות – טכניקות נשימה שימריצו את מערכת העצבים שלכם ויכניסו לכם המון אנרגיה, ביחד עם טכניקות נשימה מאטות ומרגיעות – שיעזרו לכם לרכז את הפוקוס והאנרגיה שקיבלתם בתרגולי הנשימה הממריצים יותר, ולהפנות את האנרגיה והפוקוס הללו פנימה, עמוק לתוך עצמכם!
 • בקורס הזה תלמדו טכניקות נשימה שיעזרו לכם לפלוט המון עודפי שריפה וחומציות מהגוף (CO2), לבריאות טובה ומחשבה נקייה משליליות מיותרת.
 • המתמידים בתרגולי נשימה יגלו ממש שהעור שלהם משתנה, מבריק יותר ושהשליטה שלהם בשרירים עולה ומשתפרת: שרירים עמוקים כמו שריר הסרעפת ושרירים חיצוניים כמו שרירי הבטן והגב.
 • תלמדו פרוטוקולים עתיקים של כניסה לשינה – מה אפשר לעשות לפני שהולכים לישון, במיטה בשכיבה. תלמדו פרוטוקולים של תרגולי נשימה לבוקר – איך להתחיל את היום בפוקוס, עירנות ואקטיביות, ולא בעייפות ופאסיביות (למה בנאדם מתעורר בבוקר והוא עייף ונמרח, וזה אחרי מנוחה של שמונה שעות!)
 • תרגולי נשימה אפשר לעשות בישיבה או בשכיבה, אין צורך ללכת לחדר כושר או למקום מיוחד, אין גם צורך במיכשור מיוחד – הנשימה היא חופשית וזמינה – מה שהופך את הנשימה לכלי אידיאלי לשליטה בכל מצב בכל סיטואציה.
 • בקורס נשימה הזה תלמדו גם איך להכנס לתרגול מדיטציה, איך להוציא את המירב מתרגולי המדיטציה שלכם. תלמדו להעלות את האנרגיה שלכם לרמות גבוהות יותר, ואיך להפנות את האנרגיה הזאת פנימה לתוך עצמכם, ולאו דווקא החוצה אל העולם החיצוני והיום יום.
 • תלמדו להשתמש בנשימה שלכם ככלי ומדריך, מדריך שהוא גם חבר קרוב ואהוב, המלווה אתכם פנימה, לתוך השקט בפנים. כאשר המחשבות נרגעות יש מקום לתת מודע לצוף, והלאה.
 • בקורס נשימות הזה תלמדו תרגולי נעילות שנות לשיפור ושיפצור של שרירים מאוד עדינים בגוף כמו גם נעילות שיחזקו את השליטה הסרעפתית שלכם.
קרא עוד

הקורס הזה כולל בין השאר:

 • כ-4 שעות של תרגולים והסברים
 • מידע מחקרי שמתווסף ועולה תדיר
 • מידע להורדה
 • אפשר לצפות בקורס בטלויזה, מחשב וגם בסלולרי
 • תרגולים יומיים שתוכלו להשתמש בהם

דרישות בסיס

 • אין צורך בשום דבר מיוחד – אם אתם יכולים לנשום אתם יכולים לעשות את הקורס הזה
 • הקורס מתאים למתחילים שרק מתחילים בעולם הנשימות והפראנה, ומתקדמים שמכירים ותרגלו בעבר או בהווה תרגולי נשימה ורוצים להעמיק יותר
 • הקורס המושלם למורים ליוגה ומתרגלי יוגה הרוצים להעמיק את התרגול שלהם ושל המתלמדים שלהם
 • קורס בסיסי וחובה לכל ספורטאי חובב ומקצועי – שליטה בנשימה היא שליטה במצב ובהתאוששות שלכם
 • הקורס מתאים לסובלים מבעיות כמו דכאון ועצבות, מחשבת יתר, אנרגיה נמוכה, קושי להשתחרר מהתמכרויות כאלו ואחרות ואנשים שפשוט רוצים להתפקס ולשפר את ה”גרסה היום יומית של עצמם”
 • מתאים לכל מי שרוצה להיות חזק ובריא יותר, שמח יותר ולגלות את העוצמות האמיתיות שלו
 • נשים בהריון או אנשים עם בעיות לב או בעיות אפילפסיה – מומלץ להתייעץ עם הרופא לפני התרגולים
 • תרגולים עמוקים אפשר לעשות גם לאט ובצורה רגועה, מומלץ להתחיל להאט ולגלות את התגובה שלכם – התחושה של כל אחד היא שונה, כמו הפיזיולוגיה של כל אחד. תקשיבו לעצמכם ואל תעמיסו יתר על המידה. תשארו
 • תזכרו שהנשימה היא חבר יקר ואהוב. היום כל אחד נקרא “אחי” אבל אל תשכחו את האח האמיתי שתמיד איתנו, תתחברו אליו, תתייחדו איתו, אל תתנו למחשבות להפריע לכם להכיר את החבר האהוב הזה. המילה נשימה מקורה במילה נשמה. הקשר העמוק ביותר שיש לכל אחד מאיתנו, הוא הקשר עם הנשימה שלנו תזכרו את זה ואל תעמיסו על החבר היקר הזה, קחו את הדברים לאט, בלי להעמיס יותר מדי ובלי להכביד על הנשימה. תהנו

תיאור

תרגולי נשימה, או פרניאמה, הם תרגולים עתיקים מאוד הקיימים יותר מ 4000 שנה. בעבר אנשים היו צדים או מלקטים את האוכל שלהם ועם כל הזמן הפנוי שנשאר להם, לפחות חלקם – היו עוסקים בגוף שלהם ולומדים את מעמקי הגוף ונשימה. באמצעות הנשימה, חיזוק הסרעפת ושליטה בתנועת הריאות – המתרגל יכול להגיע לרמות אנרגיה מאוד גבוהות, ולרכז את רמות האנרגיה הללו למקומות שונים – פנימה לתוך הגוף, או החוצה להגשמת מטרות. יוגים וסוואמים הפורשים מהעולם, מהלחצים והדאגות של העולם, מהיום יום, ועוברים לחיי פרישות והתבודדות, משתמשים בתרגולי נשימה- פרניאמה, אותם תרגולים שתלמדו בקורס הזה, על מנת להתחמם, לשמור על הבריאות וחוסן הפיזי ולהפוך את המדיטציה שלהם לעמוקה מאוד. כאשר בנאדם מתחבר מחדש לנשימה שלו הוא מתחבר לחבר עתיק, לחבר שנמצא איתו מהיום שנולד ועד רגעיו האחרונים. הנשימה היא המפתח לבריאות ועוצמה. הנשימה היא המפתח למנעול הזה שנקרא אושר ושמחה, קבלת הקיים וחיים ללא פחד.

אין ספק שבימים אלו בעולם המערבי, אנשים עסוקים מאוד באוכל ובשתייה שלהם, בספורט ובתרגולים פיזיים שנועדו לשפר את המצב הגופני והנפשי שלהם. הנשימה שלנו היא תחום נוסף שאנחנו חייבים להכיר ולהבין, לתרגל ולחזק – על מנת להגיע לשיפור אמיתי – פיזי ומנאטלי. אפשר לחיות מספר חודשים בלי אוכל, מספר ימים בלי מים – אבל בלי נשימה, אי אפשר לחיות יותר מדקות ספורות. תזכרו את זה, ודעו לכם שבנאדם ששולט בנשימה שלו, ועסוק בנשימה שלו, הוא עסוק בכאן ועכשיו, מחזק את הגוף והנפש שלו, ומוצא את עצמו שמח ומרוצה מכל מצב שהוא. אתם מוזמנים להתבודד עם החבר הוותיק ביותר שלכם, עם הנשימה שלכם, ולהשתמש בחבר הזה כמדריך שלכם פנימה לתוך עצמכם. בהצלחה!

קרא עוד

קורס נשימה המושלם: טכניקות נשימה מעגלית, להרגעה ואנרגיה גבוהה, לבריאות וחוסן!

למי מתאים קורס נשימות?

קורס נשימות הוא משהו שכל אחד ואחת מאיתנו צריכים לעשות – וכל אחד צריך לדעת ולהכיר את הנשימה שלו! טכניקות נשימה מעגליות, להרגעה והגברה של רמות האנרגיה – כל אחד ואחת מאיתנו חייבים להכיר את הטכניקות הללו, ולהשתמש בהן על בסיס יום יומי וקבוע!

אימון נשימה נכונה הוא אימון הכרחי לגמרי, וחייב לעשות אימוני נשימה נכונה על בסיס יום יומי – כל יום 7 פעמים בשבוע, פעמיים ביום לפחות. למה לעשות את זה?

כי לאורך השנים התעלמו בעולם המערבי מהנשימה. היא חצי אוטונומית, אז..למה בכלל להשקיע בה מחשבה?!

 • אוכל כולם מתעסקים בזה – אבל אפשר לחיות בלי אוכל 3 חודשים ואפילו חצי שנה!
 • שתיה? אין בעיה, אפשר לחיות בלי שתיה 3 ימים!
 • אויר? חייבים אויר! חייבים לנשום! אי אפשר לשרוד בלי לנשום יותר מכמה דקות! קורס הנשימה שפיתחתי, קורס נשימות מלא, המלמד אתכם את הבסיס של הנשימה, ומעבר לזה- הוא קורס שיכניס אתכם עמוק לתוך עולם הנשימות, ויכניס אתכם עמוק לתוך עצמכם – הפניית הקשב פנימה!

נכונה, כלומר – קורס נשימה מעגלית זה הבסיס, ההתחלה אמצע וסוף של נשימה עמוקה, ובריאה הכוללת חילופי גזים אידיאליים. כל אחד צריך לדעת לעשות נשימה מעגלית, ולתרגל את הנשימה המעגלית על בסיס יום יומי!

מה זה קורס נשימה מעגלית והאם כדאי לעשות נשימה מעגלית בצורה מודעת?

קורס נשימה הוא קורס הכרחי, כבר קבענו את זה ביחד. טכניקות נשימה שונות – טכניקות נשימה להרגעה, טכניקות נשימה מעגלית הנלמדות בקורס נשימה מעגלית הן טכניקות המלמדות אתכם להפסיק את עצירת הנשימה – גם בשאיפה וגם בנשיפה.

אם תשימו לב, הנשימה שלכם עוצרת במהלך היום יום. נשימה מעגלית היא נשימה מודעת, שדרכה, ביום יום, אתם לא נותנים לשום סיטוצאיה חיצונית לעצור את הנשימה שלכם ולעכב את תנועת הריאות. אין נשימה מעגלית ללא נשימה מודעת. הדבר הראשון, והבסיס האמיתי

קורס הנשימה שבניתי הוא קורס נשימה מעגלית בבסיסו – הרי, השאיפה שלנו היא להגיע לשאיפה ונשיפה מעגלית וחלקה. על מנת להגיע לנשימה מעגלית, אתם חייבים להתחיל בנשימה מודעת! כלומר – מודעות יום יומית, דקה לאחר דקה, לנשימות שלכם. על כן, אפשר להגיד שהקורס נשימה הזה הוא קורס נשימה מודעת, שעם הזמן, הופך להיות קורס נשימה מעגלית.

אין נשימה מעגלית יום-יומית, ללא נשימה מודעת יום-יומית. ועל מנת להגיע למטרות הללו, אתם חייבים לעבור עוד שלב!

האם הקורס כולל גם תוכנית אימונים?

קורס נשימה הכולל תבנית אימונים ברורה, המובילה אתכם לנשימה מודעת, ומשם לנשימה מעגלית מודעת

קורס הנשימות שביניתי יעביר אתכם דרך אימוני נשימה של יותר מ 4000 (ארבעת אלפים!) שנה!

כן, פראנימה, מדע הנשימה, קיים כבר יותר מ 4000 שנה. כבר לפני 4000 שנים נמצאו ציורים על קירות של מערות, של אנשים נושמים, מוציאים ומכניסים אויר בצורה מעגלית.

קורס הנשימות שפיתחתי כולל בתוכו מספר גדול של סוגים של נשימות, טכניקות נשימה עתיקות מאוד, ותבנית אימונים – לבוקר צהריים וערב. כאשר אתם מתמידים – גם בלימוד הקורס, וחשוב יותר! בפרקטיקה – באימון הקבוע על בסיס יום יומי, אפילו אם רק למשך מספר חודשים. אתם לא תאמינו, אבל הנשימה שלכם תהיה מודעת יותר באופן טבעי! הנשימה והמחשבה הם חברים טובים מאוד, ואנחנו נחבר בינהם בחזרה.
כאשר תתרגלו את טכניקות הנשימה בקורס נשימות שבניתי, ותתרגלו את הטכניקות לפי “עבודות הבית” – אימוני הנשימה שאני מציע לכם לעשות על בסיס יום יומי, תגלו – שהנשימה שלכם הופכת להיות מודעת לגמרי, פתאום אתם מודעים לכל נשימה ונשימה שלכם, באופן טבעי. ופתאום החיים שלכם יקבלו צורה חדשה – הנשימה תהיה מעגלית יותר! החיים יראו שונה. השליטה שלכם במחשבות, בשינה ובעירות – הכל יהיה מושלם.

איזה טכניקות נשימה תלמדו?

קורס הנשימות שבניתי תוכנן בצורה כזאת, שמלמד טכניקות נשימה מאוד עתיקות, בצורה זריזרה ומהירה.

החיים קצרים במהות שלהם, פשוט אין זמן לבזבז! טכניקות שפעם לימדו במנזרים רק אחרי שהבנאדם למד ותרגל שנים על גבי שנים – הטכניקות הללו היום נפתחו לקהל הרחב. אני באופן אישי לא חושב שצריך לתרגל 15 שנה כדי להחשף לסוגי נעילות ועצירות נשימה שונות. אני לא חושב שזה הכרחי בימנו. מה שכן צריך זה לתרגל! להרגיע את עצמך! למצוא את האיזון ולהפיץ את האהבה והשקט הפנימי.

קורס הנשימות שלי הוא קורס מקיף שמלמד סוגים שונים של נשימות – ממריצות ומאטות. הקורס הזה מתאים לכל מי שרוצה ומתעניין בשיטות להשתמש בנשימה שלו לניהול של האנרגיה שלו – בסביבת העבודה והבית.

ביקורות

0.0
Rated 0.0 out of 5
0.0 מתוך 5 כוכבים (בהתבסס על 0 ביקורות)
מְעוּלֶה0%
טוב מאוד0%
מְמוּצָע0%
עני0%
נורא0%

אין עדיין ביקורות. היה הראשון לכתוב אחד.

לרכישת קורס נשימות אונליין

כמה זמן הסדנה?

4 שעות הרצאות ותרגולים

מתי תתקיים הסדנה?

סדנה אונליין בזמן שלכם

משימות נוספות

רשימת יומיים לנוחיותכם