טנטרה – המדריך המלא לטנטרה בזוגיות

מאת אופיר סרוסי

מומחה נשימות ואמבטיות קרח
שינה את החיים לאלפי ישראלים.

טנטרה היא דרך רוחנית המדגישה את השילוב של גוף, נפש ורוח. זהו נתיב של גילוי עצמי וטרנספורמציה אשר נהוג במשך מאות שנים במסורות שונות ברחבי העולם. הטנטרה מציעה גישה הוליסטית לרוחניות המכירה בחשיבות המיניות, הרגשות והיחסים במסע הרוחני שלנו.

אחד מתרגילי המפתח בטנטרה הוא השימוש בתרגילי נשימה וטכניקות מדיטציה כדי לטפח נוכחות וחיבור עם עצמנו ובן הזוג. בעמוד זה, נחקור כמה שיטות פשוטות שבהן זוגות יכולים להשתמש כדי להעמיק את הקשר והאינטימיות שלהם זה עם זה.

חשיבות הנשימה בטנטרה

נשימה היא היבט חיוני של החיים, והיא גם כלי רב עוצמה לשינוי וריפוי. באמצעות נשימה מודעת, אנו יכולים לווסת את רגשותינו, להרגיע את מוחנו ולגשת למצבי תודעה עמוקים יותר. בטנטרה, הנשימה נתפסת כדרך להתחבר לאנרגיית כוח החיים שלנו, או פראנה, ולהעיר את הפוטנציאל הרוחני שלנו.

תרגילי נשימות לזוגות

מודעות בסיסית לנשימה:

שבו אחד מול השני במצב נוח, בעיניים עצומות. התחל להתמקד בנשימה שלך, לשים לב לתחושת האוויר שנכנס ויוצא מהגוף שלך. בזמן שאתם שואפים, דמיינו שאתם נושמים אנרגיה חיובית, ובזמן שאתם נושפים, דמיינו שאתם משחררים מתח ושליליות. עשו זאת במשך מספר דקות, עד שתרגישו תחושת נינוחות ורוגע.

נשימה מסונכרנת

שבו אחד מול השני, עם הידיים על הלב אחד של השני. קחו כמה נשימות עמוקות יחד, ואז התחילו לסנכרן את הנשימה שלכם. שאפו יחד, החזיקו כמה שניות ואז נשפו יחד. חזור על כך במשך מספר דקות, שים לב לקצב הנשימה שלך ולקשר בין הלבבות שלכם

נשימות נחיר מתחלף

שבו זה מול זה, כשהידיים על כתפיו של זה. סגרו את הנחיר הימני באגודל ימין ושאפו דרך הנחיר השמאלי.

עצרו את הנשימה לכמה שניות, ולאחר מכן סגרו את הנחיר השמאלי עם הקמיצה הימנית ונשפו דרך הנחיר הימני. שאפו דרך הנחיר הימני, החזיקו ונשפו דרך הנחיר השמאלי.

חזור על זה במשך מספר דקות, תרגישו  את ההשפעה המאזנת של תרגול זה.

מדיטציה בזוג – משותפת

מדיטציה היא כלי רב עוצמה לטיפוח נוכחות ומודעות. כאשר אנו עושים מדיטציה עם בן זוג, אנו יכולים להעמיק את הקשר והאינטימיות שלנו על ידי שיתוף בחוויה הפנימית שלנו. תרגילי נשימה ומדיטציה של בני הזוג יכולים להיות כלים רבי עוצמה ליצירת קשר ונוכחות אחד עם השני. תרגולים אלו יכולים לעזור לזוגות להעמיק את האינטימיות שלהם וליצור תחושה חזקה יותר של חיבור רוחני.

להלן כמה תרגילי מדיטציה פשוטים עם בן הזוג:

1. מבט עיניים: שבו אחד מול השני, בעיניים פקוחות. הביטו זה בעיני זה מבלי לדבר או לזוז במשך מספר דקות. שימו לב לכל מחשבה או רגשות שעולים, ופשוט התבונן בהם ללא שיפוט. תרגול זה יכול להיות חזק מאוד ליצירת תחושת אינטימיות וחיבור.

2. כוונה משותפת: שבו אחד מול השני, עם הידיים על הלב אחד של השני. קחו כמה נשימות עמוקות יחד, ואז שתפו כוונה או אישור אישי למערכת היחסים שלכם. חזרו על זה אחד לשני, ואז שבו בשקט במשך כמה דקות, מרגישים את האנרגיה של הכוונה המשותפת שלכם.

הבנה של פילוסופיית הטנטרה: תרגול של חקר טבע העצמי והיחסים באמצעות תקשורת לא שיפוטית והקשבה פעילה

טנטרה היא לא רק קבוצה של תרגולים אלא גם פילוסופיה שמנחה את הגישה שלנו לרוחניות, מערכות יחסים ומיניות. הפילוסופיה של הטנטרה מדגישה את השילוב של גוף, נפש ורוח, ואת החשיבות של פיתוח גישה לא שיפוטית וחומלת לעצמנו ולאחרים. בחלק הזה נחקור את העקרונות הבסיסיים של פילוסופיית הטנטרה וכיצד הם קשורים למערכות היחסים שלנו.

טבע העצמי:

בפילוסופיית הטנטרה, טבעו של העצמי נתפס כתהליך משתנה ומתפתח ולא כישות קבועה. העצמי אינו מוגבל לזהות האישית שלנו אלא קשור זה לזה עם כל היצורים והיקום בכללותו. תפיסה זו של העצמי מאתגרת את תפיסת העצמי ממוקדת האגו השולטת בתרבות המערבית המודרנית ומזמינה אותנו לראות את עצמנו כחלק ממכלול גדול יותר.

תקשורת לא שיפוטית: תקשורת לא שיפוטית היא היבט חיוני של הפילוסופיה והפרקטיקה של הטנטרה. זהו התרגול של תקשורת מבלי לכפות על אחרים את השיפוטים, הדעות או הציפיות שלנו. תקשורת לא שיפוטית מבוססת על אמפתיה, חמלה וקבלה של אחרים כפי שהם.

הנה כמה עקרונות של תקשורת לא שיפוטית:

 1. הקשיבו בראש ובלב פתוחים. נסו להבין את נקודת המבט של האדם האחר מבלי לשפוט או להפריע.
 2. הימנעות משימוש בשפה ביקורתית או שיפוטית. במקום זאת, השתמש בשפה ניטרלית ולא מאיימת.
 3. אישרור של רגשותיו וחוויותיו של האחר. תן להם לדעת שאתה מבין וקבל אותם כפי שהם.
 4. היו מודעים להטיות ולהנחות שלכם. נסו לראות את האדם האחר ללא רעיונות או ציפיות מוקדמות.

הקשבה אקטיבית/פעילה:

הקשבה פעילה היא תרגול של הקשבה עמוקה וקשובה לאחרים. זה כרוך בנוכחות מלאה ומעורבת בשיחה, ללא הסחת דעת או הפרעה. הקשבה פעילה היא דרך להראות כבוד ואכפתיות לאחרים, והיא יכולה להעמיק את ההבנה שלנו לגבי עצמנו ושל אחרים.

תרגול של הקשבה אקטיבית/פעילה

 • היו נוכחים וקשובים לחלוטין. התמקדו במילים ובשפת הגוף של האחר, והימנעו מהסחות דעת.
 • הפגינו אמפתיה והבנה. אמתו את רגשותיו וחוויותיו של האחר, ונסו לראות את הדברים מנקודת המבט שלו.
 • שאלו שאלות פתוחות. עודדו את האדם האחר לחלוק את מחשבותיו ורגשותיו, והימנע משאלות סגורות שמגבילות את השיחה.
 • חשבו על מה שאתם שומעים. חזור על מה שהאדם השני אומר, במילים שלך, כדי להבטיח שאתה מבין אותם נכון.

תרגול של תקשורת לא שיפוטית והקשבה פעילה:

שיחה מודעת: שבו אחד מול השני, ותחליפו לשתף משהו משמעותי או חשוב עבורכם. האדם השני מקשיב ללא שיפוט או הפרעה, ואז חוזר על מה ששמע. זה עוזר לטפח אמפתיה והבנה בין בני הזוג.

הקשבה רפלקטיבית: שבו אחד מול השני, ותחליפו את המחשבות והרגשות שלכם לגבי נושא מסוים. האדם האחר מקשיב באופן פעיל, משקף בחזרה את מה שהוא שומע ללא שיפוט או פרשנות. זה עוזר להעמיק את השיחה ולקדם הבנה הדדית.

הליכה שקטה
טיילו יחד בטבע, בלי לדבר. התמקדו בלהיות נוכחים אחד עם השני, ולהבחין ביופי שסביבכם. לאחר ההליכה, שבו יחד ושתפו את החוויה שלכם ללא שיפוט או פרשנות. תרגול זה יעזור לטפח תחושת חיבור ונוכחות אחד עם השני.

טנטרה ורוחניות: תרגול מדיטציית בן/בת הזוג, שירה ויצירת מזבח או חלל קדוש לבני הזוג

טנטרה היא דרך רוחנית המבקשת לשלב את האני הפיזי, הרגשי והרוחני שלנו. הטנטרה מכירה בחשיבות המיניות והיחסים שלנו כדרך לקראת צמיחה והארה רוחנית. בפרק זה נחקור את שיטות המדיטציה של בני הזוג, שירה ויצירת מזבח או חלל קדוש עבור בני הזוג.

תרגולי מדיטציה זוגיים

מדיטציה משותפת היא תרגול של מדיטציה עם בן הזוג. תרגול זה כולל ישיבה זה מול זה, החזקת ידיים והתמקדות בנשימה שלך. מדיטציה משותפת יכולה לעזור להעמיק את הקשר שלכם אחד עם השני ולטפח תחושת נוכחות ומודעות. להלן כמה שלבים לתרגול מדיטצייה משותפת:

 • בזמן הנשיפה, הרגישו את תחושת הנשימה שלך עוזבת את גופך.
 • שבו אחד מול השני, כשהברכיים נוגעות.
 • תחזיקו ידיים, ועצמו את העיניים.
 • קחו כמה נשימות עמוקות, ולאחר מכן התמקדו בנשימה הפרטית שלך.
 • בזמן שאתם שואפים, הרגישו את תחושת הנשימה החודרת לגוף.
 • אם דעתך נודדת, החזר בעדינות את תשומת לבך לנשימה שלך.
 •  לאחר מספר דקות, קחו רגע להעריך את בן הזוג ואת הקשר שאתם חולקים.

מזמורים: שירה היא תרגול של שירה או דקלום מילות קודש או מנטרות.

שירים יכולים לעזור ליצור אווירה קדושה ולקדם תחושת אחדות והרמוניה בין בני הזוג.

הנה כמה שלבים לתרגול מזמורים:

 1. שבו אחד מול השני, כשהברכיים נוגעות.
 2. עצמו עיניים, וקחו כמה נשימות עמוקות.
 3. התחל לשיר מילה או מנטרה מקודשת, כגון “אום” או “נמסטה”
 4. תן לצליל הפזמון למלא את החלל בינך לבין בן הזוג שלך.
 5. המשיכו לשיר כמה דקות, ולאחר מכן קחו רגע להעריך את הקשר שאתם חולקים.

יצירת מזבח או חלל קדוש:

יצירת מזבח או חלל קדוש הוא תרגול של הצבת חלל בביתך המוקדש לתרגול הרוחני שלך. מזבח יכול להיות מקום שבו אתה יכול להתפלל, להדליק נרות ולהתחבר לאני הגבוה שלך.

להלן כמה שלבים ליצירת מזבח או חלל קדוש:

 1. בחרו פינה שקטה ושלווה בביתכם
 2. נקו את החלל ונקו אותו היטב
 3. מניחים שולחן או מדף בחלל
 4. קשטו את החלל בחפצים משמעותיים, כמו קריסטלים, נרות, פרחים או פסלים
 5. כלול פריטים המייצגים את הדרך הרוחנית שלך, כגון ספרים, או כריות מדיטציה
 6. הקדישו רגע להתחבר לאנרגיה של המרחב, והציעו תפילה או כוונה לצמיחה הרוחנית ולרווחתכם.

תרגול מדיטציית שותפים, מזמורים ויצירת מזבח או מרחב קדוש:

הנה כמה שיטות שבהן זוגות יכולים להשתמש כדי להעמיק את הקשר הרוחני שלהם זה עם זה:

 • מדיטציית בוקר: להתעורר מוקדם ולעשות מדיטציה יחד במשך 10-15 דקות. החזיקו ידיים והתמקדו בנשימה שלכם, וקבעו כוונה ליום שלפניכם.
 • מזמורי ערב: לפני השינה, שבו אחד מול השני ושרו מילה או מנטרה קדושה. תנו לצליל הפזמון למלא את החלל ביניכם ולקדם תחושת אחדות והרמוניה.
 • יצירת מזבח: קחו יום כדי ליצור יחד מזבח או חלל קדוש. בחרו חפצים משמעותיים וקשטו את החלל בזהירות ובכוונה. השתמשו במרחב כדי להתחבר זה לזה ועם האני הגבוה שלכם.

טנטרה ומיניות: תרגול של חקר הגוף והחושים באמצעות מגע חושני, מבט עיניים וחקר אנרגיה מינית בצורה מודעת ומודעת

הטנטרה מכירה בחשיבות המיניות שלנו ומכירה בה ככלי רב עוצמה לצמיחה אישית והתפתחות רוחנית. בפרק זה, נחקור את הפרקטיקות של חקר הגוף והחושים באמצעות מגע חושני, מבט עיניים וחקר אנרגיה מינית בצורה מודעת ועמוקה.

חקר הגוף והחושים: חקר הגוף והחושים הוא תרגול של להיות מודעים יותר לאני הפיזי שלנו וטיפוח תחושת נוכחות ומיינדפולנס. תרגול זה יכול לעזור לנו להיות מותאמים יותר לגופנו ולבני הזוג שלנו, ולהעמיק את הקשר שלנו זה עם זה.

1. מצאו חלל שקט ונוח שבו אתם ובן הזוג יכולים להיות לבד. 2. קחו כמה נשימות עמוקות והיו נוכחים ברגע. 3. התחילו בחקר הגוף של השני עם הידיים. השתמשו במגע רך ועדין כדי לחקור את קווי המתאר של העור אחד של השני. 4. כשאתם נוגעים זה בזה, תהיו מודעים לתחושות בגופכם. שימו לב איך הגוף שלכם מגיב למגע, ואיך זה מרגיש שנוגעים בו. 5. תחליפו לחקור אחד את גופו של זה, וקחו את הזמן שלכם להעריך את היופי והייחודיות של זה.

מבט עיניים: התבוננות בעיניים היא תרגול של הסתכלות עמוקה זה בעיני זה. תרגול זה יכול לעזור להעמיק את הקשר שלכם אחד עם השני ולטפח תחושת אינטימיות ואמון.

הנה כמה שלבים לתרגול התבוננות בעיניים: 1. שבו אחד מול השני, כשהברכיים נוגעות. 2. החזיקו ידיים וקחו כמה נשימות עמוקות. 3. הסתכלו עמוק לתוך העיניים של זה. נסו לשמור על קשר עין זמן רב ככל האפשר, מבלי להסיט את מבטכם. 4. כשאתם מביטים זה בעיני זה, תהיו מודעים לתחושות והתחושות בגופכם. 5. הסתכלו בתורות אחד לתוך עיניו של זה, וקחו את הזמן שלכם להעריך את היופי והייחודיות של זה.

חקר האנרגיה המינית:

חקר האנרגיה המינית היא תרגול של להיות מודעים יותר לאנרגיה המינית שלנו ולהשתמש בה בצורה מודעת. תרגול זה יכול לעזור לנו להיות מותאמים יותר לגופנו ולבני הזוג שלנו, ולהעמיק את הקשר שלנו זה עם זה.

להלן כמה שלבים לחקור אנרגיה מינית טנטרית:

1. מצאו חלל שקט ונוח שבו אתם ובן הזוג יכולים להיות לבד.

 • קחו כמה נשימות עמוקות והיו נוכחים ברגע
 • התחל בחקר גופו של זה עם הידיים. השתמש במגע רך ועדין כדי לחקור את קווי המתאר של העור אחד של השני
 • כשאתם נוגעים אחד בשני, תהיו מודעים לאנרגיה המינית שמתעוררת. שימו לב איך הגוף שלכם מגיב למגע, ואיך זה מרגיש שנוגעים בו
 • תחליפו לחקור אחד את גופו של זה, וקחו את הזמן שלכם להעריך את היופי והייחודיות של זה
 • כאשר מתעוררת אנרגיה מינית, השתמשו בה בצורה מודעת ומודעת. התמקדו בתחושות בגופכם, והשתמשו בנשימה כדי להישאר נוכחים ברגע
 • קח את הזמן שלך, ואל תמהרו. אפשרו לאנרגיה המינית להיבנות לאט, והתענגו על החוויה של נוכחות מלאה אחד עם השני.

תרגול של חקר הגוף והחושים, מבט עיניים וחקר אנרגיה מינית

הנה כמה שיטות שבהן זוגות יכולים להשתמש כדי להעמיק את הקשר המיני שלהם זה עם זה: 1. מגע חושני: תחקרו בתורות את גופו של זה עם הידיים. השתמשו במגע רך ועדין כדי לחקור את קווי המתאר של העור אחד של השני. 2. מבט עיניים: שבו אחד מול השני והחזיק ידיים. הסתכלו לעומק אחד של השני בעיניים למשך מספר דקות, מבלי להסיט את מבטכם. אפשרו לעצמכם להיות נוכחים לחלוטין ברגע ולהתחבר אחד לשני ברמה עמוקה יותר. 3. מודעות לנשימה ואנרגיה: קחו כמה נשימות עמוקות יחד והביאו את המודעות שלכם לנשימה ולאנרגיה שלכם. בזמן שאתם שואפים, דמיינו שאתם שואבים אנרגיה וחיוניות רעננה, ובזמן שאתם נושפים, שחררו כל מתח או מתח מגופכם. 4. מגע מודע: כאשר אתם נוגעים זה בזה, התמקדו בלהיות נוכחים באופן מלא ברגע. שימו לב לתחושות בגופכם ולתחושות שעולות. השתמש בנשימה שלך כדי להישאר נוכח ולהימנע ללכת לאיבוד במחשבות או ברגשות שלך. 5. חקר האנרגיה המינית: כאשר מתעוררת אנרגיה מינית, השתמשו בה בצורה מודעת ומודעת. התמקדו בתחושות בגופכם והשתמשו בנשימה כדי להישאר נוכחים ברגע. אפשרו לאנרגיה המינית להיבנות לאט והתענגו על החוויה של נוכחות מלאה אחד עם השני.

אמנות המגע הטנטרי: תרגול עיסוי גוף מלא, עיסוי יוני ולינגאם, וחקר האזורים הארוגניים השונים של הגוף.

אומנות המגע הטנטרי היא תרגול רב עוצמה שיכול לעזור לזוגות להעמיק את הקשר והאינטימיות שלהם זה עם זה. באמצעות שימוש במגע, אנו יכולים לחקור את האזורים הארוגניים השונים של הגוף, לעורר את החושים שלנו, ולטפח תחושת אמון ופגיעות עם בן הזוג שלנו. בפרק זה נחקור את התרגול של עיסוי גוף מלא, עיסוי יוני ולינגאם, ואת האזורים הארוגניים השונים של הגוף.

עיסוי גוף מלא:

התרגול של עיסוי גוף מלא הוא דרך נפלאה להתחבר עם בן הזוג ברמה הפיזית והרגשית. זה יכול לעזור להרפות את הגוף, להפיג מתחים ולחצים ולקדם תחושת רווחה. הנה כמה טיפים לעיסוי גוף מלא: 1. בחרו חלל שקט ונוח שבו אתם ובן הזוג יכולים להיות לבד. 2. השתמשו בשמן עיסוי או תחליב איכותי כדי לעזור לידיים להחליק על העור. 3. התחילו בעיסוי כפות הרגליים והתקדמו במעלה הגוף, תוך שימת לב לאזורי מתח וכאב. 4. השתמשו במגוון טכניקות, כמו לישה, גלגול ולחיצה, כדי לשחרר מתחים ולקדם הרפיה. 5. כשאתם מעסים את בן הזוג, התמקדו בלהיות נוכח באופן מלא ברגע ומותאם לצרכיו ולרצונותיו.

עיסוי יוני ולינגם

עיסוי יוני ולינגאם הם שיטות עוצמתיות שיכולות לעזור לעורר אנרגיה מינית, להגביר את ההנאה והאינטימיות ולהעמיק את הקשר בין בני הזוג. 

עיסוי יוני ולינגם הם סוגים של עיסויים ארוטיים המתמקדים באיברי המין של אישה (יוני) או גבר (לינגם), בהתאמה. סוגים אלה של עיסויים שורשים בשיטות הטנטריות ההודיות העתיקות, והם מאמינים שהם מקדמים הרפיה, מגבירים את האנרגיה וההנאה המינית ומטפחים אינטימיות בין בני הזוג.

בעיסוי יוני משתמש בן הזוג בטכניקות שונות לגירוי הדגדגן, השפתיים ודפנות הנרתיק של האישה. ההתמקדות היא ביצירת סביבה בטוחה ומטפחת בה האישה יכולה להירגע ולחוות במלואה את תחושות גופה.

בעיסוי לינגאם, בת הזוג משתמש בטכניקות דומות כדי לעורר את הפין ושק האשכים של הגבר. ההתמקדות היא בסיוע לגבר לשחרר כל מתח או חסימה רגשית שהוא עשוי להחזיק באזור זה, ולחוות מצבים מוגברים של עונג ואורגזמה.

מגע באזורים ארוטוגניים

הגוף מלא באזורים ארוגניים, או אזורים רגישים במיוחד למגע ויכולים להגביר את הגירוי וההנאה המינית. הנה כמה אזורים ארוגניים שכדאי לחקור עם בן הזוג:

1. האוזניים: ליטוף עדין וכרסום בתנוכי האוזניים יכול להיות מאוד ארוטי עבור אנשים רבים. 2. הצוואר: נשיקות וליקוק של הצוואר יכולים להיות מאוד מעוררים עבור אנשים רבים. 3. הפטמות: הפטמות רגישות מאוד וניתנות לגירוי בנגיעות קלות, נשיקות ומציצה עדינה. 4. הירכיים הפנימיות: ליטוף ונשיקות של הירכיים הפנימיות עלולות לעורר מאוד ולהגביר את המתח המיני. 5. כפות הרגליים: עיסוי ונשיקות כפות הרגליים יכולים להיות מהנים מאוד וכדאי לנסות גם את זה בזוג.

טנטרה יוגה: תרגול של תנוחות יוגה בן הזוג, תנועות מסונכרנות ומודעות לנשימה.

טנטרה יוגה היא תרגול רב עוצמה. באמצעות תרגול של תנוחות יוגה עם בן הזוג, תנועות מסונכרנות ומודעות לנשימה, זוגות יכולים לטפח תחושת אמון ופגיעות זה עם זה, ולחקור את עומק האני הפיזי והרוחני שלהם. בפרק זה נחקור את התרגול של טנטרה יוגה וכיצד זה יכול לעזור לזוגות לשפר את מערכת היחסים שלהם.

תנוחות יוגה משותפות: תנוחות יוגה משותפות הן דרך נפלאה להתחבר עם בן הזוג ברמה הפיזית והרגשית. הם יכולים לעזור להגביר את הגמישות, הכוח והאיזון, ולקדם תחושת אחדות והרמוניה בין בני הזוג. להלן כמה תנוחות יוגה לבני הזוג שכדאי לנסות עם בן/בת הזוג:

 1. קפל בישיבה קדימה: שבו אחד מול השני עם הרגליים ישרות לפנים. החזיקו אחד את הידיים של זה והתקפלו קדימה, תנו לראשכם לנוח על ברכי בן הזוג.
 2. סירה זוגית: שבו זה מול זה כשהברכיים כפופות וכפות הרגליים שטוחות על הקרקע. החזיקו אחד את הידיים של זה והרימו את הרגליים מהקרקע, תוך כדי תנוחת סירה.
 3. עץ שותף: עמדו אחד מול השני והניחו את כף הרגל הימנית על הירך השמאלית של בן הזוג. החזיקו זה בידיים של זה והרימו את רגל שמאל מהקרקע, תוך כדי תנוחת עץ.
 4. כלב כפול כלפי מטה: בוא לתנוחת כלב מביט כלפי מטה מול בן / בת הזוג, עם הידיים והרגליים על הקרקע. בן הזוג שלך צריך להגיע לתנוחת כלב כלפי מטה עם כפות רגליו על המותניים.

קורס נשימות

הקורס היחידי בארץ בעברית מלאה
ששינה את החיים לאלפי אנשים
שיעור חינם

סדנאות אמבטיות קרח

סדנה לחברות וארגונים

סדנה קבוצתית

סדנה זוגית

סדנת נשימות ואמבטיית קרח

/ באיזור המרכז /
/ מספר המקומות מוגבל /

שריינו מקום עכשיו !